Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Aleš Ledvinka
Slavoj Děčín
10 - 0 - 0 - 5
Alexandr Bílek
TJ HK Šroubárna Žatec
10 - 0 - 1 - 0
Dušan Volráb
TJ HK Šroubárna Žatec
10 - 0 - 1 - 5
František Hložek
Slavoj Děčín
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Mareš
Slovan Varnsdorf
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Pisch
TJ HK Šroubárna Žatec
6 - 0 - 0 - 3
Jan Podsedník
TJ HK Šroubárna Žatec
2 - 0 - 0 - 1
Jan Müller
Slovan Varnsdorf
2 - 0 - 0 - 1
Jan Živníček
TJ HK Šroubárna Žatec
2 - 0 - 0 - 1
Jan Brožovský
TJ Chemička Ústí n/L. B
2 - 0 - 0 - 1
Jan Duben
Loko Česká Lípa
2 - 0 - 0 - 1
Jan Cvejn
Slavoj Děčín
8 - 0 - 0 - 4
Jan Svoboda
Liberec Handball
10 - 0 - 0 - 5
Jaromír Drobný
Loko Česká Lípa
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Honzík
TJ Chemička Ústí n/L. B
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Janošek
Slovan Varnsdorf
14 - 0 - 0 - 7
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16 - 0 - 0 - 8
Josef Šlápek
TJ HK Šroubárna Žatec
4 - 0 - 0 - 2
Kamil Nieves
TJ Chemička Ústí n/L. B
2 - 0 - 0 - 1
Leoš Houda
Slavoj Děčín
4 - 0 - 0 - 2
Marek Říha
TJ Chemička Ústí n/L. B
2 - 0 - 0 - 1
Marek Rataj
Loko Česká Lípa
2 - 0 - 0 - 1
Marek Jeništa
Liberec Handball
4 - 0 - 0 - 2
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
2 - 0 - 0 - 1
Martin Neumann
Slovan Varnsdorf
4 - 0 - 0 - 2
Martin Jeništa
Liberec Handball
6 - 0 - 0 - 3
Martin Přibyl
Slovan Varnsdorf
10 - 0 - 0 - 5
Martin Halmich
Slovan Varnsdorf
14 - 0 - 0 - 7
Matěj Eliáš
Liberec Handball
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Ploch
Liberec Handball
4 - 0 - 0 - 2
Michal Kamaryt
Liberec Handball
2 - 0 - 0 - 1
Michal Smetana
TJ Chemička Ústí n/L. B
4 - 0 - 0 - 2
Michal Mifek
Loko Česká Lípa
4 - 0 - 0 - 2
Michal Černý
Liberec Handball
8 - 0 - 0 - 4
Michal Paur
Slavoj Děčín
10 - 0 - 0 - 5
Milan Hozák
Slovan Varnsdorf
2 - 0 - 0 - 1
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
4 - 0 - 0 - 2
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
12 - 0 - 1 - 6
Ondřej Hyneš
TJ HK Šroubárna Žatec
10 - 0 - 0 - 5
Patrik Pavlíček
Loko Česká Lípa
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.