Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jan Brožovský
TJ Chemička Ústí n/L. B
2 - 0 - 0 - 1
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
2 - 0 - 0 - 1
Jaromír Drobný
Loko Česká Lípa
2 - 0 - 0 - 1
Jan Duben
Loko Česká Lípa
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Eliáš
Liberec Handball
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Honzík
TJ Chemička Ústí n/L. B
2 - 0 - 0 - 1
Milan Hozák
Slovan Varnsdorf
2 - 0 - 0 - 1
Michal Kamaryt
Liberec Handball
2 - 0 - 0 - 1
Vladimír Konárik
TJ Chemička Ústí n/L. B
2 - 0 - 0 - 1
Petr Manda
TJ HK Šroubárna Žatec
2 - 0 - 0 - 1
Petr Mošna
Slavoj Děčín
2 - 0 - 0 - 1
Václav Müller
Slovan Varnsdorf
2 - 0 - 0 - 1
Jan Müller
Slovan Varnsdorf
2 - 0 - 0 - 1
Kamil Nieves
TJ Chemička Ústí n/L. B
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Novotný
Slovan Varnsdorf
2 - 0 - 0 - 1
Jan Podsedník
TJ HK Šroubárna Žatec
2 - 0 - 0 - 1
Marek Rataj
Loko Česká Lípa
2 - 0 - 0 - 1
Marek Říha
TJ Chemička Ústí n/L. B
2 - 0 - 0 - 1
Václav Stehlíček
Slovan Varnsdorf
2 - 0 - 0 - 1
Přemysl Synek
TJ HK Šroubárna Žatec
2 - 0 - 0 - 1
Václav Zelený
Loko Česká Lípa
2 - 0 - 0 - 1
Jan Živníček
TJ HK Šroubárna Žatec
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Blanar
Liberec Handball
4 - 0 - 0 - 2
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
4 - 0 - 0 - 2
Petr Filinger
TJ HK Šroubárna Žatec
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Hladík
TJ Chemička Ústí n/L. B
4 - 0 - 0 - 2
František Hložek
Slavoj Děčín
4 - 0 - 0 - 2
Leoš Houda
Slavoj Děčín
4 - 0 - 0 - 2
Marek Jeništa
Liberec Handball
4 - 0 - 0 - 2
Petr Koubek
TJ HK Šroubárna Žatec
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Mareš
Slovan Varnsdorf
4 - 0 - 0 - 2
Michal Mifek
Loko Česká Lípa
4 - 0 - 0 - 2
Martin Neumann
Slovan Varnsdorf
4 - 0 - 0 - 2
Patrik Pavlíček
Loko Česká Lípa
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Ploch
Liberec Handball
4 - 0 - 0 - 2
Michal Smetana
TJ Chemička Ústí n/L. B
4 - 0 - 0 - 2
Josef Šlápek
TJ HK Šroubárna Žatec
4 - 0 - 0 - 2
Martin Jeništa
Liberec Handball
6 - 0 - 0 - 3
Pavel Kepka
Slovan Varnsdorf
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Pisch
TJ HK Šroubárna Žatec
6 - 0 - 0 - 3
Další
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.