Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Radim Švec
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Chrudim
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
16
Starty
2.liga starších dorostenců Č
08.05. [AH129]
Rokycany - Chrudim
29 : 14
0 branek
20.03. [AH096]
Chodov - Chrudim
44 : 23
0 branek
27.02. [AH084]
Chrudim - Lovosice
21 : 28
2 branek
12.12. [AH063]
Chrudim - Rokycany
15 : 34
0 branek
21.11. [AH045]
L.Vršovice - Chrudim
33 : 19
1 branek
24.10. [AH030]
Chrudim - Chodov
18 : 31
0 branek
17.10. [AH019]
Liberec - Chrudim
40 : 24
0 branek
09.10. [AH018]
Lovosice - Chrudim
30 : 15
0 branek
03.10. [AH008]
Chrudim - HC Plzeň
14 : 28
1 branek
2.liga mladších dorostenců Č
08.05. [AL129]
Úvaly - Chrudim
27 : 20
2 branek
01.05. [AL124]
Chrudim - Třeboň
23 : 20
0 branek
19.03. [AL096]
Vršovice B - Chrudim
11 : 18
0 branek
13.03. [AL118]
Jablonec - Chrudim
30 : 12
1 branek
27.02. [AL084]
Chrudim - Ústí n.L.
14 : 19
1 branek
12.12. [AL063]
Chrudim - Úvaly
22 : 22
0 branek
28.11. [AL052]
Chrudim - Jablonec
22 : 16
2 branek
20.11. [AL045]
Zruč n.S. - Chrudim
35 : 19
1 branek
24.10. [AL030]
Chrudim - Vršovice B
19 : 18
2 branek
16.10. [AL019]
Ledeč n.S. - Chrudim
18 : 20
0 branek
10.10. [AL018]
Ústí n.L. - Chrudim
23 : 17
2 branek
03.10. [AL008]
Chrudim - TJ košutka
25 : 18
1 branek
25.09. [AL005]
D.Králové - Chrudim
29 : 24
0 branek
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.