Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Andrea Bortlová
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
41
Starty
1.liga mladších dorostenek M
15.05. [AX126]
Karviná - V. Meziříčí
16 : 40
0 branek
14.05. [AX127]
Zlín - Karviná
37 : 20
0 branek
01.05. [AX116]
Otrokovice - Karviná
33 : 24
0 branek
Žákovská liga starších žaček
05.03. [AZ093]
Písek B - Karviná
12 : 10
2 branek
05.03. [AZ090]
Kobylisy II - Karviná
20 : 10
2 branek
05.03. [AZ088]
Karviná - H. Brod
8 : 24
2 branek
05.03. [AZ085]
Karviná - Zora Olomouc
9 : 12
2 branek
12.02. [AZ063]
Bohunice A - Karviná
24 : 12
0 branek
12.02. [AZ061]
Karviná - Zora Olomouc
12 : 28
2 branek
12.02. [AZ060]
Karviná - Hlučín
16 : 13
4 branek
23.01. [AZ029]
TJ Sokol Bělá - Karviná
5 : 24
2 branek
23.01. [AZ026]
Karviná - VŠ Plzeň
7 : 13
0 branek
23.01. [AZ023]
Kobylisy II - Karviná
20 : 14
0 branek
23.01. [AZ021]
Karviná - Liberec
14 : 25
1 branek
SML Starší žačky
15.05. [NJ055]
Karviná - Poruba
19 : 9
1 branek
08.05. [NJ051]
Hrabůvka - Karviná
19 : 29
0 branek
30.04. [NJ046]
Karviná - L.Zubří
18 : 14
1 branek
06.11. [NJ037]
Hlučín - Karviná
23 : 25
1 branek
31.10. [NJ036]
Karviná - HC Ostrava
26 : 13
4 branek
24.10. [NJ030]
SK Opava - Karviná
6 : 31
4 branek
17.10. [NJ027]
Poruba - Karviná
17 : 18
2 branek
09.10. [NJ023]
Karviná - Hrabůvka
22 : 16
4 branek
03.10. [NJ018]
L.Zubří - Karviná
14 : 10
0 branek
18.09. [NJ009]
Karviná - Hlučín
22 : 20
3 branek
11.09. [NJ008]
HC Ostrava - Karviná
11 : 20
3 branek
04.09. [NJ002]
Karviná - SK Opava
19 : 8
1 branek
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.