Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Rozpis soutěže
1.turnaj
2.turnaj
3.turnaj
4.turnaj
5.turnaj
6.turnaj
7.turnaj
8.turnaj
SD 209 Jiskra Mimoň 28.5.2011 9:00
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Matěj Zdráhal
Post
Mateřský klub
HK Chomutov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
7
Starty
Severočeská soutěž mlž B
21.11. [MB11409]
Chomutov - Most
11 : 14
0 branek
21.11. [MB11407]
Louny - Chomutov
10 : 4
0 branek
21.11. [MB11405]
Chomutov - Lovosice B
7 : 6
1 branek
21.11. [MB11402]
Žatec - Chomutov
4 : 7
0 branek
31.10. [MB11310]
Žatec - Chomutov
4 : 11
0 branek
31.10. [MB11304]
Chomutov - Lovosice B
8 : 10
0 branek
31.10. [MB11301]
Most - Chomutov
17 : 8
0 branek
16.10. [MB11208]
Chomutov - Most
5 : 11
0 branek
16.10. [MB11206]
Louny - Chomutov
10 : 4
0 branek
16.10. [MB11204]
Lovosice B - Chomutov
3 : 9
0 branek
16.10. [MB11202]
Chomutov - Žatec
8 : 3
1 branek
03.10. [MB11110]
Louny - Chomutov
14 : 7
0 branek
03.10. [MB11107]
Chomutov - Most
7 : 12
0 branek
03.10. [MB11104]
Chomutov - Lovosice B
7 : 5
4 branek
03.10. [MB11101]
Žatec - Chomutov
4 : 6
0 branek
18.09. [MB11001]
Chomutov - Žatec
7 : 7
0 branek
18.09. [MB11003]
Louny - Chomutov
13 : 7
1 branek
18.09. [MB11006]
Chomutov - Lovosice B
5 : 7
0 branek
18.09. [MB11009]
Most - Chomutov
12 : 5
0 branek
Předchozí kola
SD 209 Jiskra Mimoň 28.5.2011 9:00 - výsledky
video
online
Mimoň - TJ Sokol Bělá
13 : 6
video
online
Liberec - Most
23 : 3
video
online
Liberec - Mimoň
20 : 10
video
online
Most - TJ Sokol Bělá
12 : 7
video
online
TJ Sokol Bělá - Liberec
8 : 30
video
online
Mimoň - Most
15 : 16
Tabulka střelců
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
197
Markéta Jasanská
Jiskra Mimoň
89
Štěpánka Babíková
DHK Loko Liberec
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pierce Michalová
Jiskra Mimoň
9
Jana Štichová
DHK Baník Most
8
Markéta Jasanská
Jiskra Mimoň
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Kodriková
TJ Sokol Bělá p.B.
12
Markéta Jasanská
Jiskra Mimoň
12
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.