Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Miroslav Fokt
Post
Mateřský klub
Dukla Praha
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
20
Starty
2.liga mužů SVČ
26.03. [AD100]
TJ Sokol Bělá - Dukla jun.
24 : 19
0 branek
06.03. [AD089]
Chomutov - Dukla jun.
26 : 40
1 branek
26.02. [AD080]
Dukla jun. - Most
38 : 14
4 branek
19.02. [AD078]
Jablonec - Dukla jun.
31 : 30
3 branek
12.02. [AD067]
Kolín - Dukla jun.
21 : 23
0 branek
21.11. [AD045]
Dukla jun. - 1.HC Pardubice
27 : 34
0 branek
14.11. [AD040]
Ústí n.L. - Dukla jun.
29 : 26
0 branek
06.11. [AD034]
Dukla jun. - TJ Sokol Bělá
32 : 15
7 branek
1.liga starších dorostenců
07.05. [AG132]
Dukla - Zubří
34 : 43
0 branek
30.04. [AG122]
Náchod - Dukla
26 : 30
0 branek
16.04. [AG119]
Dukla - Kopřivnice
30 : 31
1 branek
10.04. [AG111]
N.Veselí - Dukla
28 : 29
0 branek
02.04. [AG106]
Dukla - Ostrava
26 : 20
1 branek
19.03. [AG093]
Dukla - Frýdek-Místek
27 : 25
0 branek
26.02. [AG080]
Dukla - Třeboň
47 : 25
0 branek
20.02. [AG078]
Karviná - Dukla
41 : 39
1 branek
04.12. [AG056]
Dukla - Náchod
24 : 24
0 branek
21.11. [AG045]
Dukla - N.Veselí
32 : 21
0 branek
06.11. [AG034]
Dukla - Talent Plzeň
25 : 26
0 branek
15.10. [AG023]
Dukla - Jičín
32 : 36
0 branek
02.10. [AG012]
Dukla - Karviná
29 : 37
1 branek
25.09. [AG001]
Dukla - Bohunice
39 : 23
1 branek
Český pohár mužů
01.11. [AN073]
Dukla jun. - Karviná
28 : 46
0 branek
17.09. [AN039]
Dukla jun. - Žatec
24 : 20
0 branek
04.09. [AN014]
Libčice n. Vlt. - Dukla jun.
28 : 31
0 branek
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.