Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Petr Kejval
Post
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1972
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
4
Starty
2 liga mužů JZČ
08.05. [AC131]
Bolevec - Sez. Ústí
21 : 36
1 branek
29.04. [AC122]
Sez. Ústí - Praha 4
27 : 22
0 branek
17.04. [AC120]
VŠ Plzeň - Sez. Ústí
23 : 22
0 branek
10.04. [AC109]
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
31 : 19
1 branek
03.04. [AC108]
Sez. Ústí - Chodov B
26 : 21
0 branek
26.03. [AC098]
Strakonice - Sez. Ústí
22 : 21
0 branek
20.03. [AC095]
Sez. Ústí - Písek
21 : 22
0 branek
05.03. [AC087]
Talent Plzeň B - Sez. Ústí
25 : 23
0 branek
27.02. [AC082]
Sez. Ústí - Bohemians
23 : 16
0 branek
19.02. [AC076]
Rokycany - Sez. Ústí
21 : 24
1 branek
11.02. [AC069]
Sez. Ústí - Třeboň B
30 : 20
0 branek
12.12. [AC065]
Sez. Ústí - Bolevec
29 : 17
0 branek
04.12. [AC056]
Praha 4 - Sez. Ústí
19 : 19
0 branek
28.11. [AC054]
Sez. Ústí - VŠ Plzeň
25 : 15
1 branek
20.11. [AC043]
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
15 : 29
0 branek
14.11. [AC042]
Chodov B - Sez. Ústí
17 : 24
0 branek
07.11. [AC032]
Sez. Ústí - Strakonice
20 : 18
0 branek
24.10. [AC029]
Písek - Sez. Ústí
21 : 20
0 branek
17.10. [AC021]
Sez. Ústí - Talent Plzeň B
23 : 22
0 branek
03.10. [AC010]
Sez. Ústí - Rokycany
31 : 17
0 branek
25.09. [AC003]
Třeboň B - Sez. Ústí
20 : 21
0 branek
Český pohár mužů
17.09. [AN033]
Sez. Ústí - VŠ Plzeň
21 : 27
0 branek
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.