Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Jan Jakub
Post
Mateřský klub
HK Lovosice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
0
Starty
2.liga mužů SVČ
07.05. [AD128]
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
20 : 24
0 branek
01.05. [AD125]
Ústí n.L. - Chomutov
27 : 25
0 branek
17.04. [AD117]
Most - Ústí n.L.
21 : 38
0 branek
09.04. [AD112]
Ústí n.L. - Jablonec
31 : 28
0 branek
02.04. [AD106]
Dukla jun. - Ústí n.L.
28 : 25
0 branek
26.03. [AD099]
Ústí n.L. - Louny
23 : 25
0 branek
19.03. [AD095]
Náchod "B" - Ústí n.L.
18 : 23
0 branek
05.03. [AD086]
Ústí n.L. - S.Vršovice
27 : 28
0 branek
27.02. [AD084]
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
33 : 30
0 branek
20.02. [AD073]
Ústí n.L. - Kolín
29 : 19
0 branek
12.02. [AD072]
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
36 : 25
0 branek
11.12. [AD062]
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
31 : 30
0 branek
05.12. [AD059]
Chomutov - Ústí n.L.
21 : 26
0 branek
27.11. [AD051]
Ústí n.L. - Most
38 : 30
0 branek
14.11. [AD040]
Ústí n.L. - Dukla jun.
29 : 26
0 branek
06.11. [AD033]
Louny - Ústí n.L.
30 : 24
0 branek
23.10. [AD029]
Ústí n.L. - Náchod "B"
30 : 23
0 branek
02.10. [AD007]
Kolín - Ústí n.L.
24 : 23
0 branek
25.09. [AD006]
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
22 : 25
0 branek
Severočeská liga muži
03.04. [MU-018]
Chemička "B" - Žatec
22 : 31
0 branek
01.01. [N]
Chemička "B" - Žatec
22 : 31
0 branek
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.