Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Pavel Zvára
Post
Mateřský klub
SK Praha 4
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1986
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
51
Starty
2 liga mužů JZČ
08.05. [AC132]
Praha 4 - VŠ Plzeň
36 : 28
1 branek
17.04. [AC119]
Praha 4 - Chodov B
34 : 23
0 branek
03.04. [AC106]
Praha 4 - Písek
24 : 19
0 branek
27.03. [AC100]
Talent Plzeň B - Praha 4
19 : 32
0 branek
06.03. [AC089]
Rokycany - Praha 4
19 : 36
0 branek
25.02. [AC080]
Praha 4 - Třeboň B
30 : 30
0 branek
20.02. [AC078]
Bolevec - Praha 4
17 : 39
3 branek
12.02. [AC067]
Ledeč n.S. - Praha 4
24 : 29
1 branek
Přebor Prahy mužů
13.06. [BA089]
Praha 4 "B" - Slavia B
31 : 16
2 branek
06.06. [BA083]
Praha 4 "C" - Praha 4 "B"
20 : 33
6 branek
30.05. [BA078]
Praha 4 "B" - Všenory
26 : 22
2 branek
29.05. [BA074]
L.Vršovice B - Praha 4 "B"
22 : 39
6 branek
16.05. [BA067]
Praha 4 "B" - Sparta
33 : 25
5 branek
12.05. [BA065]
Sorry HáK - Praha 4 "B"
21 : 29
8 branek
18.04. [BA055]
Praha 4 "B" - Čambavamba
29 : 21
4 branek
17.04. [BA047]
S.Vršovice B - Praha 4 "B"
18 : 33
4 branek
01.11. [BA022]
Sparta - Praha 4 "B"
19 : 34
0 branek
25.10. [BA044]
Slavia B - Praha 4 "B"
23 : 21
0 branek
18.10. [BA038]
Praha 4 "B" - Praha 4 "C"
37 : 23
5 branek
04.10. [BA029]
Praha 4 "B" - L.Vršovice B
34 : 25
4 branek
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.