Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Radek Sauer
Post
Mateřský klub
HC Kolín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1979
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
99
Starty
2.liga mužů SVČ
07.05. [AD127]
Kolín - TJ Sokol Bělá
39 : 19
4 branek
30.04. [AD121]
Louny - Kolín
36 : 30
5 branek
16.04. [AD115]
Kolín - Ml. Boleslav
27 : 26
9 branek
09.04. [AD109]
Náchod "B" - Kolín
21 : 24
4 branek
02.04. [AD103]
Kolín - Chomutov
30 : 20
7 branek
26.03. [AD097]
S.Vršovice - Kolín
22 : 25
5 branek
19.03. [AD091]
Kolín - Most
22 : 21
5 branek
06.03. [AD085]
1.HC Pardubice - Kolín
22 : 29
7 branek
26.02. [AD079]
Kolín - Jablonec
26 : 25
5 branek
20.02. [AD073]
Ústí n.L. - Kolín
29 : 19
2 branek
12.02. [AD067]
Kolín - Dukla jun.
21 : 23
1 branek
11.12. [AD061]
TJ Sokol Bělá - Kolín
30 : 27
7 branek
04.12. [AD055]
Kolín - Louny
23 : 28
3 branek
27.11. [AD049]
Ml. Boleslav - Kolín
25 : 26
3 branek
20.11. [AD043]
Kolín - Náchod "B"
31 : 14
2 branek
14.11. [AD037]
Chomutov - Kolín
20 : 27
5 branek
06.11. [AD031]
Kolín - S.Vršovice
29 : 20
5 branek
24.10. [AD025]
Most - Kolín
22 : 35
7 branek
16.10. [AD019]
Kolín - 1.HC Pardubice
25 : 21
2 branek
10.10. [AD013]
Jablonec - Kolín
25 : 23
2 branek
02.10. [AD007]
Kolín - Ústí n.L.
24 : 23
2 branek
25.09. [AD001]
Dukla jun. - Kolín
28 : 20
2 branek
Český pohár mužů
05.09. [AN009]
Bohemians - Kolín
27 : 25
5 branek
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.