Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Severočeská liga muži
sezóna1 - 1. kolo
11.9.2010
11:00
MU001
TJ HK Šroubárna Žatec
-
Slovan Varnsdorf
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
11.9.2010
10:30
MU002
Loko Česká Lípa
-
Slavoj Děčín
Martin Vaněk
,
Václav Skala
,
12.9.2010
17:00
MU003
Liberec Handball
-
TJ Chemička Ústí n/L. B
Richard Menšík
,
Miloš Fogl
,
sezóna1 - 2. kolo
18.9.2010
10:30
MU004
Loko Česká Lípa
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Dalibor Pavlát
,
Petr Pešek
,
17.10.2010
12:00
MU005
Slavoj Děčín
-
Liberec Handball
Miroslav Matis
,
Josef Kokoška
,
18.9.2010
15:00
MU006
Slovan Varnsdorf
-
TJ Chemička Ústí n/L. B
Miloš Fogl
,
Richard Menšík
,
sezóna1 - 3. kolo
25.9.2010
10:30
MU007
Loko Česká Lípa
-
Liberec Handball
Martin Hart
,
Martin Polák
,
26.9.2010
12:00
MU008
Slavoj Děčín
-
Slovan Varnsdorf
Martin Vaněk
,
Petr Pešek
,
26.9.2010
15:30
MU009
TJ HK Šroubárna Žatec
-
TJ Chemička Ústí n/L. B
Petr Pešek
,
Stanislav Štrebl
,
sezóna1 - 4. kolo
9.10.2010
15:00
MU010
Slovan Varnsdorf
-
Loko Česká Lípa
Miroslav Matis
,
Josef Kokoška
,
2.10.2010
16:00
MU011
Liberec Handball
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Petr Pešek
,
Miloš Fogl
,
9.10.2010
17:00
MU012
TJ Chemička Ústí n/L. B
-
Slavoj Děčín
Martin Hart
,
Martin Polák
,
sezóna1 - 5. kolo
6.11.2010
17:00
MU013
Liberec Handball
-
Slovan Varnsdorf
Jiří Dolejší
,
Jaromír Halíř
,
24.10.2010
11:00
MU014
TJ HK Šroubárna Žatec
-
Slavoj Děčín
Martin Kasík
,
23.10.2010
17:00
MU015
TJ Chemička Ústí n/L. B
-
Loko Česká Lípa
Miroslav Matis
,
Josef Kokoška
,
sezóna2 - 6. kolo
2.4.2011
17:30
MU-016
Liberec Handball
-
Loko Česká Lípa
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
2.4.2011
15:00
MU-017
Slovan Varnsdorf
-
Slavoj Děčín
Karel Liška
,
Jiří Žďárský
,
3.4.2011
18:00
MU-018
TJ Chemička Ústí n/L. B
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Martin Hart
,
Miroslav Matis
,
sezóna2 - 7. kolo
16.4.2011
15:00
MU-019
Slovan Varnsdorf
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Martin Vaněk
,
Petr Pešek
,
17.4.2011
12:00
MU-020
Slavoj Děčín
-
Loko Česká Lípa
Petr Pešek
,
Josef Kokoška
,
9.4.2011
09:00
MU-021
TJ Chemička Ústí n/L. B
-
Liberec Handball
Pavel Blanar
,
Miroslav Matis
,
sezóna2 - 8. kolo
30.4.2011
11:00
MU-022
TJ HK Šroubárna Žatec
-
Loko Česká Lípa
Václav Skala
,
Miroslav Matis
,
1.5.2011
17:00
MU-023
Liberec Handball
-
Slavoj Děčín
Karel Liška
,
Jiří Žďárský
,
30.4.2011
15:00
MU-024
TJ Chemička Ústí n/L. B
-
Slovan Varnsdorf
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
sezóna2 - 9. kolo
14.5.2011
10:30
MU-025
Loko Česká Lípa
-
Slovan Varnsdorf
Pavel Blanar
,
Lukáš Lehký
,
14.5.2011
11:00
MU-026
TJ HK Šroubárna Žatec
-
Liberec Handball
Josef Kokoška
,
Petr Pešek
,
15.5.2011
12:00
MU-027
Slavoj Děčín
-
TJ Chemička Ústí n/L. B
Václav Skala
,
Josef Kokoška
,
sezóna2 - 10. kolo
28.5.2011
15:00
MU-028
Slovan Varnsdorf
-
Liberec Handball
Josef Kokoška
,
Petr Pešek
,
29.5.2011
12:00
MU-029
Slavoj Děčín
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Martin Vaněk
,
Petr Pešek
,
28.5.2011
10:30
MU-030
Loko Česká Lípa
-
TJ Chemička Ústí n/L. B
Petr Pešek
,
Miroslav Matis
,
- 1. kolo
nezadáno
00:00
N
Liberec Handball
-
Loko Česká Lípa
nezadáno
00:00
N
TJ Chemička Ústí n/L. B
-
TJ HK Šroubárna Žatec
nezadáno
00:00
N
Slovan Varnsdorf
-
Slavoj Děčín
- 2. kolo
- 3. kolo
- 4. kolo
- 5. kolo
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.