Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
9.4. 15:00
AC113
Talent Plzeň B - Třeboň B
27 : 27
27.3. 20:00
AC100
Talent Plzeň B - Praha 4
19 : 32
25.2. 19:30
AC080
Praha 4 - Třeboň B
30 : 30
4.12. 15:30
AC055
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň
24 : 25
7.11. 10:30
AC032
Sez. Ústí - Strakonice
20 : 18
2.liga mužů SVČ
16.4. 16:00
AD116
Chomutov - TJ Sokol Bělá
26 : 22
20.2. 17:00
AD077
Most - Louny
15 : 32
4.12. 13:00
AD055
Kolín - Louny
23 : 28
24.10. 17:00
AD026
Chomutov - Jablonec
25 : 19
9.10. 08:30
AD014
Most - Dukla jun.
25 : 37
2.liga mužů JM
7.5. 17:00
AE127
H.Brod - Zlín
30 : 29
1.liga starších dorostenců
9.4. 17:00
AG113
Talent Plzeň - Třeboň
37 : 15
27.3. 16:00
AG100
Talent Plzeň - Dukla
33 : 31
14.11. 16:30
AG039
Talent Plzeň - Karviná
25 : 29
26.9. 13:00
AG004
Jičín - Kopřivnice
32 : 27
2.liga starších dorostenců Č
27.3. 14:30
AH100
HC Plzeň - L.Vršovice
28 : 23
6.11. 15:00
AH031
Liberec - Chodov
31 : 21
1.liga mladších dorostenců Č
30.4. 12:30
AJ123
S.Vršovice - Kobylisy
19 : 19
27.3. 18:00
AJ100
Talent Plzeň - Dukla
27 : 25
14.11. 18:30
AJ039
Talent Plzeň - Kobylisy
27 : 30
26.9. 15:00
AJ004
Jičín - S.Vršovice
36 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
30.4. 09:00
AL123
Vršovice B - Jablonec
24 : 33
18.2. 19:00
AL067
Ledeč n.S. - Zruč n.S.
25 : 39
Český pohár mužů
17.9. 20:00
AN033
Sez. Ústí - VŠ Plzeň
21 : 27
4.9. 15:00
AN016
H.Brod - 1.HC Pardubice
14 : 22
2.liga žen Č
20.3. 17:00
AS092
Kobylisy B - S.Vršovice
26 : 26
21.11. 15:00
AS056
Písek B - Ústí n.L.
30 : 31
9.10. 14:30
AS022
Most B - Pardubice
20 : 28
12.9. 16:30
AS004
S.Vršovice - Milevsko
29 : 16
1.liga starších dorostenek
7.5. 15:00
AU126
H.Brod - Č.Budějovice
42 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.