Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Martin Kasík
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
27.2. 13:00
AB083
Chodov - Košutka
26 : 31
2 liga mužů JZČ
8.5. 17:00
AC128
Bohemians - Písek
21 : 15
20.3. 18:00
AC093
Praha 4 - Bohemians
42 : 14
27.2. 17:00
AC083
Chodov B - Talent Plzeň B
33 : 25
12.12. 18:00
AC061
Talent Plzeň B - Ledeč n.S.
31 : 28
17.10. 17:00
AC020
Chodov B - Písek
24 : 27
10.10. 16:00
AC015
Rokycany - VŠ Plzeň
19 : 36
2.liga mužů SVČ
30.4. 17:00
AD121
Louny - Kolín
36 : 30
16.4. 17:00
AD120
Louny - Náchod "B"
29 : 20
3.4. 17:00
AD104
Most - Ml. Boleslav
21 : 33
6.3. 17:00
AD090
Most - Jablonec
26 : 33
5.3. 19:00
AD086
Ústí n.L. - S.Vršovice
27 : 28
19.2. 12:00
AD075
Ml. Boleslav - S.Vršovice
33 : 32
12.2. 13:00
AD072
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
36 : 25
14.11. 13:00
AD042
S.Vršovice - Náchod "B"
23 : 21
26.9. 17:00
AD004
Chomutov - S.Vršovice
28 : 17
1.liga starších dorostenců
12.12. 13:00
AG061
Talent Plzeň - Bohunice
33 : 23
2.liga starších dorostenců Č
30.4. 14:30
AH121
Louny - Liberec
24 : 21
27.2. 15:00
AH083
Chodov - HC Plzeň
36 : 20
19.2. 16:00
AH075
Ml.Boleslav - Chodov
19 : 26
17.10. 15:00
AH020
Chodov - Lovosice
22 : 25
10.10. 14:00
AH015
Rokycany - Louny
31 : 23
1.liga mladších dorostenců Č
30.4. 12:00
AJ121
Louny - Č.Budějovice
31 : 32
16.4. 14:30
AJ120
Louny - Náchod
40 : 30
19.2. 14:00
AJ075
Ml. Boleslav - S.Vršovice
20 : 20
12.12. 11:00
AJ061
Talent Plzeň - Č.Budějovice
37 : 25
14.11. 15:00
AJ042
S.Vršovice - Náchod
24 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
12.2. 11:00
AL072
Ústí n.L. - TJ košutka
32 : 18
1.liga žen
20.11. 15:00
AR058
SVŠ Plzeň A - Olomouc j.
21 : 23
7.11. 15:00
AR044
Slavia j. - HC Plzeň
26 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.