Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
1.5. 17:00
AC125
Písek - Rokycany
42 : 19
2.4. 19:00
AC104
Třeboň B - Bohemians
27 : 19
13.11. 17:00
AC040
Písek - Praha 4
24 : 31
7.11. 17:00
AC036
Třeboň B - Rokycany
29 : 23
19.9. 16:30
AC057
Bolevec - Chodov B
29 : 22
2.liga mužů SVČ
27.11. 18:00
AD049
Ml. Boleslav - Kolín
25 : 26
2.10. 10:00
AD012
Dukla jun. - Jablonec
26 : 16
1.liga starších dorostenců
2.10. 14:00
AG012
Dukla - Karviná
29 : 37
2.liga starších dorostenců Č
27.11. 16:00
AH049
Ml.Boleslav - Liberec
31 : 31
1.liga mladších dorostenců Č
27.11. 14:00
AJ049
Ml. Boleslav - Č.Budějovice
18 : 42
2.10. 12:00
AJ012
Dukla - Kobylisy
33 : 19
2.liga mladších dorostenců Č
2.4. 13:00
AL104
Třeboň - D.Králové
28 : 22
7.11. 13:00
AL036
Třeboň - Úvaly
24 : 28
Finále Žákovské ligy starších žáků
5.6. 12:30
AOA014
Jablonec - Zubří A
15 : 19
5.6. 09:30
AOA011
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
4.6. 14:45
AOA007
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
4.6. 12:45
AOA005
Ostrava A - Talent A
14 : 12
4.6. 10:45
AOA003
Talent A - Zubří A
25 : 20
2.liga žen Č
15.5. 15:00
AS132
Písek B - Most B
17 : 27
8.5. 11:00
AS123
Milevsko - Kobylisy B
30 : 36
1.5. 15:00
AS119
Písek B - Milevsko
20 : 30
12.3. 12:00
AS089
S.Vršovice - Písek B
42 : 12
19.2. 15:00
AS071
J.Hradec STD - Pardubice
20 : 24
13.2. 11:00
AS064
Milevsko - 1.HC Pardubice
31 : 25
19.9. 11:00
AS009
Milevsko - Pardubice
10 : 22
1.liga starších dorostenek
15.5. 13:00
AU132
Písek - Slavia
23 : 22
12.3. 14:00
AU089
S.Vršovice - Písek
25 : 26
13.11. 13:00
AU045
Písek - Olomouc
31 : 32
10.10. 13:00
AU023
Písek - S.Vršovice
33 : 19
1.liga mladších dorostenek Č
15.5. 11:00
AW132
Písek - Slavia
25 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.