Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Tomáš Padevět
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1959
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
9.4. 15:00
AC113
Talent Plzeň B - Třeboň B
27 : 27
25.2. 19:30
AC080
Praha 4 - Třeboň B
30 : 30
4.12. 15:30
AC055
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň
24 : 25
2.liga mužů SVČ
16.4. 16:00
AD116
Chomutov - TJ Sokol Bělá
26 : 22
20.2. 17:00
AD077
Most - Louny
15 : 32
11.12. 13:00
AD062
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
31 : 30
4.12. 13:00
AD055
Kolín - Louny
23 : 28
24.10. 17:00
AD026
Chomutov - Jablonec
25 : 19
9.10. 08:30
AD014
Most - Dukla jun.
25 : 37
2.liga mužů JM
7.5. 17:00
AE127
H.Brod - Zlín
30 : 29
1.liga starších dorostenců
9.4. 17:00
AG113
Talent Plzeň - Třeboň
37 : 15
27.3. 16:00
AG100
Talent Plzeň - Dukla
33 : 31
14.11. 16:30
AG039
Talent Plzeň - Karviná
25 : 29
26.9. 13:00
AG004
Jičín - Kopřivnice
32 : 27
2.liga starších dorostenců Č
27.3. 14:30
AH100
HC Plzeň - L.Vršovice
28 : 23
1.liga mladších dorostenců Č
30.4. 12:30
AJ123
S.Vršovice - Kobylisy
19 : 19
14.11. 18:30
AJ039
Talent Plzeň - Kobylisy
27 : 30
26.9. 15:00
AJ004
Jičín - S.Vršovice
36 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
30.4. 09:00
AL123
Vršovice B - Jablonec
24 : 33
2.liga žen Č
20.3. 17:00
AS092
Kobylisy B - S.Vršovice
26 : 26
19.2. 19:00
AS068
Most B - Kobylisy B
27 : 28
21.11. 15:00
AS056
Písek B - Ústí n.L.
30 : 31
9.10. 14:30
AS022
Most B - Pardubice
20 : 28
1.liga starších dorostenek
7.5. 15:00
AU126
H.Brod - Č.Budějovice
42 : 24
21.11. 13:00
AU056
Písek - Poruba
34 : 27
1.liga mladších dorostenek Č
30.4. 10:45
AW116
S.Vršovice - H.Brod
32 : 33
21.11. 11:00
AW056
Písek - HK Spartak Ústí n.L.
37 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.