Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Rozpis soutěže
1.turnaj
2.turnaj
3.turnaj
4.turnaj
5.turnaj
MD120 TJ ELP Jablonec 4.6.2011 9:00
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Richard Menšík
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
7.5. 15:30
AC127
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
2.liga mužů SVČ
7.5. 10:30
AD127
Kolín - TJ Sokol Bělá
39 : 19
13.3. 17:00
AD118
Jablonec - 1.HC Pardubice
24 : 19
11.12. 17:00
AD061
TJ Sokol Bělá - Kolín
30 : 27
5.12. 17:00
AD058
Most - 1.HC Pardubice
30 : 28
20.11. 18:00
AD046
Jablonec - Ústí n.L.
27 : 26
25.9. 10:00
AD001
Dukla jun. - Kolín
28 : 20
1.liga starších dorostenců
25.9. 14:00
AG001
Dukla - Bohunice
39 : 23
2.liga starších dorostenců Č
16.10. 14:30
AH022
Louny - Ml.Boleslav
31 : 22
1.liga mladších dorostenců Č
25.9. 12:00
AJ001
Dukla - Č.Budějovice
34 : 18
2.liga mladších dorostenců Č
7.5. 13:00
AL127
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
13.3. 15:00
AL118
Jablonec - Chrudim
30 : 12
20.11. 16:00
AL046
Jablonec - Ústí n.L.
30 : 21
Český pohár mužů
19.9. 17:00
AN037
Liberec - Louny
19 : 31
2.liga žen Č
12.2. 17:00
AS065
Ústí n.L. - Kobylisy B
25 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
12.2. 15:00
AW065
HK Spartak Ústí n.L. - Kobylisy
18 : 25
Severočeská liga muži
18.9. 15:00
MU006
Varnsdorf - Chemička "B"
27 : 29
Severočeská liga stžky
30.4. 13:40
3SD039
Mimoň - TJ Sokol Bělá
17 : 13
30.4. 12:20
3SD038
Most - Mimoň
18 : 9
30.4. 10:00
3SD028
TJ Sokol Bělá - Most
10 : 28
30.4. 09:00
3SD027
Liberec - Mimoň
24 : 9
Severočeská soutěž mlž A
19.9. 15:00
MA10009
Tygři Ústí - Liberec A
8 : 13
19.9. 12:45
MA10006
Liberec A - Lovosice A
10 : 23
19.9. 11:15
MA10004
Jablonec - Lovosice A
11 : 16
19.9. 09:45
MA10002
Lovosice A - Tygři Ústí
19 : 5
19.9. 09:00
MA10001
Liberec A - Jablonec
8 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
MD120 TJ ELP Jablonec 4.6.2011 9:00 - výsledky
video
online
Jablonec - Liberec A
4.6. 09:00
video
online
Žatec - Tygři Ústí
4.6. 09:45
video
online
Chomutov - Liberec A
4.6. 10:30
video
online
Jablonec - Žatec
4.6. 11:15
video
online
Tygři Ústí - Chomutov
4.6. 12:00
video
online
Liberec A - Žatec
4.6. 12:45
video
online
Jablonec - Tygři Ústí
4.6. 13:30
video
online
Žatec - Chomutov
4.6. 14:15
video
online
Tygři Ústí - Liberec A
4.6. 15:00
video
online
Jablonec - Chomutov
4.6. 15:45
Tabulka střelců
Jaromír Pour
HK Chomutov
72
Jakub Moravec
TJ HK Šroubárna Žatec
66
Jakub Kožár
Liberec Handball "A"
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Moravec
TJ HK Šroubárna Žatec
8
Jaromír Pour
HK Chomutov
5
Filip Suchý
Liberec Handball "A"
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Moravec
TJ HK Šroubárna Žatec
12
Martin Blecha
HK Chomutov
10
Ondřej Tichý
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.