Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Rozpis soutěže
1.turnaj
2.turnaj
3.turnaj
4.turnaj
5.turnaj
MA 104 Dukla Praha 20.11.2010
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Jan Kříženecký
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
3.4. 19:30
AC106
Praha 4 - Písek
24 : 19
19.3. 15:30
AC091
Ledeč n.S. - Třeboň B
30 : 29
6.3. 17:00
AC088
Bohemians - VŠ Plzeň
24 : 25
21.11. 17:30
AC045
Praha 4 - Strakonice
34 : 25
14.11. 16:00
AC037
Rokycany - Ledeč n.S.
19 : 16
3.10. 17:00
AC009
Chodov B - Bohemians
26 : 24
2.10. 15:30
AC007
Ledeč n.S. - Písek
28 : 31
2.liga mužů SVČ
9.4. 14:00
AD114
Ml. Boleslav - Chomutov
38 : 24
19.3. 10:30
AD091
Kolín - Most
22 : 21
19.2. 17:00
AD074
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
24 : 28
4.12. 10:00
AD056
Dukla jun. - Náchod "B"
42 : 21
6.11. 17:00
AD035
Jablonec - Ml. Boleslav
24 : 20
2.10. 10:30
AD007
Kolín - Ústí n.L.
24 : 23
26.9. 17:00
AD003
Most - Náchod "B"
26 : 24
2.liga mužů JM
16.4. 17:00
AE115
H.Brod - Juliánov
29 : 24
16.10. 17:00
AE019
H.Brod - Sokolnice
24 : 20
1.liga starších dorostenců
4.12. 14:00
AG056
Dukla - Náchod
24 : 24
2.liga starších dorostenců Č
9.4. 12:00
AH114
Ml.Boleslav - Rokycany
19 : 20
21.11. 15:00
AH045
L.Vršovice - Chrudim
33 : 19
14.11. 14:00
AH037
Rokycany - Liberec
24 : 30
3.10. 15:00
AH009
Chodov - Ml.Boleslav
20 : 19
1.liga mladších dorostenců Č
9.4. 10:00
AJ114
Ml. Boleslav - Jičín
22 : 34
4.12. 12:00
AJ056
Dukla - Náchod
26 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
19.3. 13:00
AL091
Ledeč n.S. - Třeboň
26 : 28
6.11. 15:00
AL035
Jablonec - D.Králové
23 : 26
2.10. 13:00
AL007
Ledeč n.S. - Ústí n.L.
24 : 24
Český pohár mužů
19.9. 17:00
AN036
Hr.Králové - Náchod
20 : 31
2.liga žen Č
30.10. 16:50
AS038
Pardubice - 1.HC Pardubice
41 : 23
1.liga starších dorostenek
16.4. 15:00
AU113
H.Brod - SVŠ Plzeň
28 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
30.10. 15:00
AW038
Pardubice - SVŠ Plzeň
20 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
MA 104 Dukla Praha 20.11.2010 - výsledky
video
online
Lovosice A - Dukla 6
7 : 14
video
online
Tygři Ústí - Liberec A
2 : 13
video
online
Jablonec - Lovosice A
8 : 15
video
online
Dukla 6 - Tygři Ústí
24 : 1
video
online
Liberec A - Jablonec
14 : 9
video
online
Lovosice A - Tygři Ústí
14 : 5
video
online
Dukla 6 - Liberec A
21 : 7
video
online
Tygři Ústí - Jablonec
8 : 12
video
online
Liberec A - Lovosice A
8 : 13
video
online
Jablonec - Dukla 6
6 : 17
Tabulka střelců
Daniel Režnický
Dukla Praha 6
81
Ondřej Poláček
ElektroPraga Jablonec
67
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
František Johan
HK Lovosice A
12
Jakub Šmora
Liberec Handball "A"
8
Jiří Šmíd
Dukla Praha 6
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Štraus
HK Lovosice A
12
Filip Ševčík
HSK Tygři Ústí n/L.
12
Daniel Režnický
Dukla Praha 6
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.