Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Rozpis soutěže
1.turnaj
2.turnaj
3.turnaj
4.turnaj
5.turnaj
MD120 TJ ELP Jablonec 4.6.2011 9:00
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Jan Kříženecký
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
3.4. 19:30
AC106
Praha 4 - Písek
24 : 19
19.3. 15:30
AC091
Ledeč n.S. - Třeboň B
30 : 29
6.3. 17:00
AC088
Bohemians - VŠ Plzeň
24 : 25
21.11. 17:30
AC045
Praha 4 - Strakonice
34 : 25
14.11. 16:00
AC037
Rokycany - Ledeč n.S.
19 : 16
3.10. 17:00
AC009
Chodov B - Bohemians
26 : 24
2.10. 15:30
AC007
Ledeč n.S. - Písek
28 : 31
2.liga mužů SVČ
9.4. 14:00
AD114
Ml. Boleslav - Chomutov
38 : 24
19.3. 10:30
AD091
Kolín - Most
22 : 21
19.2. 17:00
AD074
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
24 : 28
4.12. 10:00
AD056
Dukla jun. - Náchod "B"
42 : 21
6.11. 17:00
AD035
Jablonec - Ml. Boleslav
24 : 20
2.10. 10:30
AD007
Kolín - Ústí n.L.
24 : 23
26.9. 17:00
AD003
Most - Náchod "B"
26 : 24
2.liga mužů JM
16.4. 17:00
AE115
H.Brod - Juliánov
29 : 24
16.10. 17:00
AE019
H.Brod - Sokolnice
24 : 20
1.liga starších dorostenců
4.12. 14:00
AG056
Dukla - Náchod
24 : 24
2.liga starších dorostenců Č
9.4. 12:00
AH114
Ml.Boleslav - Rokycany
19 : 20
21.11. 15:00
AH045
L.Vršovice - Chrudim
33 : 19
14.11. 14:00
AH037
Rokycany - Liberec
24 : 30
3.10. 15:00
AH009
Chodov - Ml.Boleslav
20 : 19
1.liga mladších dorostenců Č
9.4. 10:00
AJ114
Ml. Boleslav - Jičín
22 : 34
4.12. 12:00
AJ056
Dukla - Náchod
26 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
19.3. 13:00
AL091
Ledeč n.S. - Třeboň
26 : 28
6.11. 15:00
AL035
Jablonec - D.Králové
23 : 26
2.10. 13:00
AL007
Ledeč n.S. - Ústí n.L.
24 : 24
Český pohár mužů
19.9. 17:00
AN036
Hr.Králové - Náchod
20 : 31
2.liga žen Č
30.10. 16:50
AS038
Pardubice - 1.HC Pardubice
41 : 23
1.liga starších dorostenek
16.4. 15:00
AU113
H.Brod - SVŠ Plzeň
28 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
30.10. 15:00
AW038
Pardubice - SVŠ Plzeň
20 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
MD120 TJ ELP Jablonec 4.6.2011 9:00 - výsledky
video
online
Jablonec - Liberec A
4.6. 09:00
video
online
Žatec - Tygři Ústí
4.6. 09:45
video
online
Chomutov - Liberec A
4.6. 10:30
video
online
Jablonec - Žatec
4.6. 11:15
video
online
Tygři Ústí - Chomutov
4.6. 12:00
video
online
Liberec A - Žatec
4.6. 12:45
video
online
Jablonec - Tygři Ústí
4.6. 13:30
video
online
Žatec - Chomutov
4.6. 14:15
video
online
Tygři Ústí - Liberec A
4.6. 15:00
video
online
Jablonec - Chomutov
4.6. 15:45
Tabulka střelců
Jaromír Pour
HK Chomutov
72
Jakub Moravec
TJ HK Šroubárna Žatec
66
Jakub Kožár
Liberec Handball "A"
58
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Moravec
TJ HK Šroubárna Žatec
8
Jaromír Pour
HK Chomutov
5
Filip Suchý
Liberec Handball "A"
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Moravec
TJ HK Šroubárna Žatec
12
Martin Blecha
HK Chomutov
10
Ondřej Tichý
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.