Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Rozpis soutěže
1.turnaj
2.turnaj
3.turnaj
4.turnaj
MC 123 HK Město Lovosice C 6.11.2010
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Jan Kříženecký
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
3.4. 19:30
AC106
Praha 4 - Písek
24 : 19
19.3. 15:30
AC091
Ledeč n.S. - Třeboň B
30 : 29
6.3. 17:00
AC088
Bohemians - VŠ Plzeň
24 : 25
21.11. 17:30
AC045
Praha 4 - Strakonice
34 : 25
14.11. 16:00
AC037
Rokycany - Ledeč n.S.
19 : 16
3.10. 17:00
AC009
Chodov B - Bohemians
26 : 24
2.10. 15:30
AC007
Ledeč n.S. - Písek
28 : 31
2.liga mužů SVČ
9.4. 14:00
AD114
Ml. Boleslav - Chomutov
38 : 24
19.3. 10:30
AD091
Kolín - Most
22 : 21
19.2. 17:00
AD074
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
24 : 28
4.12. 10:00
AD056
Dukla jun. - Náchod "B"
42 : 21
6.11. 17:00
AD035
Jablonec - Ml. Boleslav
24 : 20
2.10. 10:30
AD007
Kolín - Ústí n.L.
24 : 23
26.9. 17:00
AD003
Most - Náchod "B"
26 : 24
2.liga mužů JM
16.4. 17:00
AE115
H.Brod - Juliánov
29 : 24
16.10. 17:00
AE019
H.Brod - Sokolnice
24 : 20
1.liga starších dorostenců
4.12. 14:00
AG056
Dukla - Náchod
24 : 24
2.liga starších dorostenců Č
9.4. 12:00
AH114
Ml.Boleslav - Rokycany
19 : 20
21.11. 15:00
AH045
L.Vršovice - Chrudim
33 : 19
14.11. 14:00
AH037
Rokycany - Liberec
24 : 30
3.10. 15:00
AH009
Chodov - Ml.Boleslav
20 : 19
1.liga mladších dorostenců Č
9.4. 10:00
AJ114
Ml. Boleslav - Jičín
22 : 34
4.12. 12:00
AJ056
Dukla - Náchod
26 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
19.3. 13:00
AL091
Ledeč n.S. - Třeboň
26 : 28
6.11. 15:00
AL035
Jablonec - D.Králové
23 : 26
2.10. 13:00
AL007
Ledeč n.S. - Ústí n.L.
24 : 24
Český pohár mužů
19.9. 17:00
AN036
Hr.Králové - Náchod
20 : 31
2.liga žen Č
30.10. 16:50
AS038
Pardubice - 1.HC Pardubice
41 : 23
1.liga starších dorostenek
16.4. 15:00
AU113
H.Brod - SVŠ Plzeň
28 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
30.10. 15:00
AW038
Pardubice - SVŠ Plzeň
20 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
MC 123 HK Město Lovosice C 6.11.2010 - výsledky
video
online
Lovosice C - Spartak UL
6.11. 09:00
video
online
Liberec B - DHK Most
6.11. 09:45
video
online
Liberec B - Lovosice C
6.11. 10:45
video
online
Spartak UL - DHK Most
4 : 7
video
online
Lovosice C - DHK Most
6.11. 12:30
video
online
Spartak UL - Liberec B
6.11. 13:15
Tabulka střelců
Vojtěch Kozubík
Liberec Handball "B"
41
Jana Štichová
DHK Baník Most
31
Veronika Parthová
DHK Baník Most
24
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Hálová
HK Spartak Ústí n/L.
3
Jana Štichová
DHK Baník Most
1
Veronika Parthová
DHK Baník Most
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Linda Jungová
DHK Baník Most
4
Daniela Valentová
HK Spartak Ústí n/L.
2
Pavlína Vajdová
HK Spartak Ústí n/L.
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.