Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Karel Liška
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
19.3.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy žen
5.11. 19:45
BB017
Turnov - Střešovice
17 : 20
15.10. 18:15
BB035
Turnov - Mělník
33 : 13
8.10. 19:45
BB044
Turnov - Astra C
27 : 20
Oblastní přebor - muži
21.5. 18:00
IA023
Ž. Brod - D.Králové B
19 : 27
Severočeská liga muži
2.4. 15:00
MU-017
Varnsdorf - Děčín
17 : 21
nezadáno
N
Varnsdorf - Děčín
17 : 21
Severočeská liga stž
9.4. 12:00
2SH095
Tygři UL - Louny
14 : 9
9.4. 10:30
2SH093
Louny - Jablonec
19 : 14
10.10. 15:45
SH5210
Louny - Liberec
7 : 19
10.10. 15:00
SH5209
Tygři UL - Jablonec
9 : 27
10.10. 13:30
SH5207
Liberec - Tygři UL
16 : 10
10.10. 12:00
SH5205
Tygři UL - Louny
16 : 9
10.10. 11:15
SH5204
Liberec - Lovosice B
23 : 15
10.10. 09:45
SH5202
Lovosice B - Tygři UL
9 : 16
11.9. 15:45
SH5010
Jablonec - Louny
16 : 8
11.9. 14:15
SH5008
Lovosice B - Louny
10 : 17
11.9. 13:30
SH5007
Jablonec - Lovosice A
11 : 10
11.9. 12:45
SH5006
Liberec - Lovosice B
20 : 14
11.9. 12:00
SH5005
Lovosice A - Louny
16 : 6
11.9. 11:15
SH5004
Jablonec - Lovosice B
19 : 10
11.9. 09:45
SH5002
Lovosice B - Lovosice A
5 : 26
11.9. 09:00
SH5001
Jablonec - Liberec
12 : 8
Severočeská liga stžky
19.9. 14:15
SD20206
Liberec - Mimoň
27 : 10
19.9. 13:30
SD20205
TJ Sokol Bělá - Most
8 : 19
19.9. 12:30
SD20204
Mimoň - TJ Sokol Bělá
20 : 10
19.9. 09:45
SD20202
Most - Mimoň
14 : 9
19.9. 09:00
SD20201
Liberec - TJ Sokol Bělá
27 : 4
Severočeská soutěž mlž A
7.11. 12:00
MA10305
Tygři Ústí - Dukla 6
3 : 23
7.11. 11:15
MA10304
Liberec A - Lovosice A
7 : 10
19.9. 15:45
MA10010
Dukla 6 - Jablonec
20 : 3
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.