Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Rozpis soutěže
1.turnaj
2.turnaj
3.turnaj
4.turnaj
5.turnaj
6.turnaj
7.turnaj
8.turnaj
SD 209 Jiskra Mimoň 28.5.2011 9:00
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Karel Liška
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
19.3.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy žen
5.11. 19:45
BB017
Turnov - Střešovice
17 : 20
15.10. 18:15
BB035
Turnov - Mělník
33 : 13
8.10. 19:45
BB044
Turnov - Astra C
27 : 20
Oblastní přebor - muži
21.5. 18:00
IA023
Ž. Brod - D.Králové B
19 : 27
Severočeská liga muži
2.4. 15:00
MU-017
Varnsdorf - Děčín
17 : 21
nezadáno
N
Varnsdorf - Děčín
17 : 21
Severočeská liga stž
9.4. 12:00
2SH095
Tygři UL - Louny
14 : 9
9.4. 10:30
2SH093
Louny - Jablonec
19 : 14
10.10. 15:45
SH5210
Louny - Liberec
7 : 19
10.10. 15:00
SH5209
Tygři UL - Jablonec
9 : 27
10.10. 13:30
SH5207
Liberec - Tygři UL
16 : 10
10.10. 12:00
SH5205
Tygři UL - Louny
16 : 9
10.10. 11:15
SH5204
Liberec - Lovosice B
23 : 15
10.10. 09:45
SH5202
Lovosice B - Tygři UL
9 : 16
11.9. 15:45
SH5010
Jablonec - Louny
16 : 8
11.9. 14:15
SH5008
Lovosice B - Louny
10 : 17
11.9. 13:30
SH5007
Jablonec - Lovosice A
11 : 10
11.9. 12:45
SH5006
Liberec - Lovosice B
20 : 14
11.9. 12:00
SH5005
Lovosice A - Louny
16 : 6
11.9. 11:15
SH5004
Jablonec - Lovosice B
19 : 10
11.9. 09:45
SH5002
Lovosice B - Lovosice A
5 : 26
11.9. 09:00
SH5001
Jablonec - Liberec
12 : 8
Severočeská liga stžky
19.9. 14:15
SD20206
Liberec - Mimoň
27 : 10
19.9. 13:30
SD20205
TJ Sokol Bělá - Most
8 : 19
19.9. 12:30
SD20204
Mimoň - TJ Sokol Bělá
20 : 10
19.9. 09:45
SD20202
Most - Mimoň
14 : 9
19.9. 09:00
SD20201
Liberec - TJ Sokol Bělá
27 : 4
Severočeská soutěž mlž A
7.11. 12:00
MA10305
Tygři Ústí - Dukla 6
3 : 23
7.11. 11:15
MA10304
Liberec A - Lovosice A
7 : 10
19.9. 15:45
MA10010
Dukla 6 - Jablonec
20 : 3
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD 209 Jiskra Mimoň 28.5.2011 9:00 - výsledky
video
online
Mimoň - TJ Sokol Bělá
13 : 6
video
online
Liberec - Most
23 : 3
video
online
Liberec - Mimoň
20 : 10
video
online
Most - TJ Sokol Bělá
12 : 7
video
online
TJ Sokol Bělá - Liberec
8 : 30
video
online
Mimoň - Most
15 : 16
Tabulka střelců
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
197
Markéta Jasanská
Jiskra Mimoň
89
Štěpánka Babíková
DHK Loko Liberec
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pierce Michalová
Jiskra Mimoň
9
Jana Štichová
DHK Baník Most
8
Markéta Jasanská
Jiskra Mimoň
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Kodriková
TJ Sokol Bělá p.B.
12
Markéta Jasanská
Jiskra Mimoň
12
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.