Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Rozpis soutěže
1.turnaj
2.turnaj
3.turnaj
4.turnaj
MC 123 HK Město Lovosice C 6.11.2010
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Miloš Fogl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.3.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
7.5. 15:30
AC127
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
2.liga mužů SVČ
7.5. 10:30
AD127
Kolín - TJ Sokol Bělá
39 : 19
13.3. 17:00
AD118
Jablonec - 1.HC Pardubice
24 : 19
5.12. 17:00
AD058
Most - 1.HC Pardubice
30 : 28
20.11. 18:00
AD046
Jablonec - Ústí n.L.
27 : 26
16.10. 17:00
AD022
Louny - Ml. Boleslav
40 : 23
25.9. 10:00
AD001
Dukla jun. - Kolín
28 : 20
1.liga starších dorostenců
25.9. 14:00
AG001
Dukla - Bohunice
39 : 23
2.liga starších dorostenců Č
16.10. 14:30
AH022
Louny - Ml.Boleslav
31 : 22
1.liga mladších dorostenců Č
16.10. 12:00
AJ022
Louny - Ml. Boleslav
46 : 22
25.9. 12:00
AJ001
Dukla - Č.Budějovice
34 : 18
2.liga mladších dorostenců Č
7.5. 13:00
AL127
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
13.3. 15:00
AL118
Jablonec - Chrudim
30 : 12
20.11. 16:00
AL046
Jablonec - Ústí n.L.
30 : 21
Český pohár mužů
19.9. 17:00
AN037
Liberec - Louny
19 : 31
2.liga žen Č
12.2. 17:00
AS065
Ústí n.L. - Kobylisy B
25 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
12.2. 15:00
AW065
HK Spartak Ústí n.L. - Kobylisy
18 : 25
Přebor Prahy žen
6.5. 19:45
BB059
Turnov - Praha 4
27 : 11
Severočeská liga muži
2.10. 16:00
MU011
Liberec - Žatec
26 : 28
18.9. 15:00
MU006
Varnsdorf - Chemička "B"
27 : 29
Severočeská liga stžky
30.4. 14:40
3SD040
Liberec - Most
28 : 11
30.4. 13:40
3SD039
Mimoň - TJ Sokol Bělá
17 : 13
30.4. 11:20
3SD037
TJ Sokol Bělá - Liberec
10 : 40
30.4. 10:00
3SD028
TJ Sokol Bělá - Most
10 : 28
Severočeská soutěž mlž A
19.9. 15:00
MA10009
Tygři Ústí - Liberec A
8 : 13
19.9. 12:45
MA10006
Liberec A - Lovosice A
10 : 23
19.9. 12:00
MA10005
Tygři Ústí - Dukla 6
2 : 22
19.9. 10:30
MA10003
Dukla 6 - Liberec A
16 : 0
19.9. 09:00
MA10001
Liberec A - Jablonec
8 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
MC 123 HK Město Lovosice C 6.11.2010 - výsledky
video
online
Lovosice C - Spartak UL
6.11. 09:00
video
online
Liberec B - DHK Most
6.11. 09:45
video
online
Liberec B - Lovosice C
6.11. 10:45
video
online
Spartak UL - DHK Most
4 : 7
video
online
Lovosice C - DHK Most
6.11. 12:30
video
online
Spartak UL - Liberec B
6.11. 13:15
Tabulka střelců
Vojtěch Kozubík
Liberec Handball "B"
41
Jana Štichová
DHK Baník Most
31
Veronika Parthová
DHK Baník Most
24
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Hálová
HK Spartak Ústí n/L.
3
Jana Štichová
DHK Baník Most
1
Veronika Parthová
DHK Baník Most
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Linda Jungová
DHK Baník Most
4
Daniela Valentová
HK Spartak Ústí n/L.
2
Pavlína Vajdová
HK Spartak Ústí n/L.
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.