Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Severočeská liga stžky
10.4. 13:50
3SD036
Most - Liberec
7 : 20
10.4. 13:00
3SD035
Mimoň - TJ Sokol Bělá
15 : 9
10.4. 11:50
3SD034
Liberec - Mimoň
19 : 5
10.4. 11:00
3SD033
TJ Sokol Bělá - Most
10 : 12
10.4. 09:50
3SD026
Liberec - TJ Sokol Bělá
27 : 0
10.4. 09:00
3SD025
Most - Mimoň
11 : 8
Severočeská soutěž mlž B
21.11. 13:30
MB11407
Louny - Chomutov
10 : 4
21.11. 09:45
MB11402
Žatec - Chomutov
4 : 7
Severočeská soutěž mlž C
3.10. 13:00
MC12105
Spartak UL - Lovosice C
8 : 4
3.10. 11:00
MC12103
DHK Most - Spartak UL
5 : 2
3.10. 09:50
MC12102
Spartak UL - Liberec B
4 : 18
Severočeská divize – mladší žáci
29.5. 14:15
8MD038
Tygři Ústí - Liberec A
11 : 11
29.5. 13:30
8MD037
Žatec - Jablonec
9 : 12
29.5. 12:00
8MD035
Jablonec - Liberec A
10 : 8
29.5. 11:15
8MD034
Žatec - Tygři Ústí
15 : 10
29.5. 09:45
8MD032
Tygři Ústí - Jablonec
8 : 9
29.5. 09:00
8MD031
Chomutov - Žatec
11 : 7
17.4. 11:00
8MD015
Liberec A - Jablonec
17 : 7
17.4. 09:30
8MD013
Jablonec - Žatec
9 : 11
Mladší žačky + smíšená družstva
4.6. 12:30
9MC019
Spartak UL - Lovosice C
5 : 2
4.6. 11:35
9MC018
DHK Most - Spartak UL
13 : 5
4.6. 10:45
9MC017
Lovosice C - Liberec B
9 : 9
4.6. 09:00
9MC009
DHK Most - Lovosice C
11 : 2
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.