Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Jaromír Krejčí
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
1.5. 11:30
AF124
Polanka - Havířov
28 : 29
16.4. 16:00
AF119
Trnávka - V. Bystřice
27 : 25
9.4. 17:30
AF112
Vsetín - Olomouc
27 : 28
6.3. 17:00
AF088
L.Zubří - Zubří jun.
24 : 30
5.3. 18:00
AF090
Havířov - Olomouc
32 : 37
19.2. 18:00
AF077
Havířov - Zubří jun.
27 : 30
5.12. 10:30
AF057
V. Bystřice - Olomouc
21 : 20
27.11. 17:30
AF051
Vsetín - Havířov
37 : 21
14.11. 17:00
AF038
L.Zubří - Havířov
29 : 28
13.11. 16:00
AF041
Polanka - Zubří jun.
28 : 23
26.9. 17:00
AF005
L.Zubří - Polanka
20 : 30
1.liga starších dorostenců
3.4. 13:00
AG105
Karviná - Talent Plzeň
28 : 28
12.2. 16:00
AG070
Kopřivnice - Jičín
27 : 34
16.10. 16:00
AG020
Kopřivnice - Ostrava
25 : 29
10.10. 09:00
AG018
Ostrava - N.Veselí
27 : 40
2.10. 16:00
AG009
Kopřivnice - Frýdek-Místek
20 : 26
2.liga starších dorostenců M
1.5. 09:30
AI124
Polanka - Prostějov
35 : 22
9.4. 15:30
AI112
Vsetín - Olomouc
28 : 38
5.12. 14:30
AI057
V. Bystřice - Olomouc
37 : 18
27.11. 15:30
AI051
Vsetín - Prostějov
30 : 28
13.11. 14:00
AI041
Polanka - Luhačovice
37 : 19
1.liga mladších dorostenců M
3.4. 15:00
AK105
Karviná - Zlín
36 : 14
12.2. 14:00
AK070
Kopřivnice - Maloměřice
47 : 16
16.10. 14:00
AK020
Kopřivnice - Ostrava
33 : 25
10.10. 11:00
AK018
Ostrava - N.Veselí
31 : 27
2.10. 14:00
AK009
Kopřivnice - Frýdek-Místek
35 : 29
2.liga mladších dorostenců M
5.12. 12:30
AM057
V. Bystřice - STM Olomouc
29 : 37
Český pohár mužů
4.9. 16:00
AN020
Vsetín - Holešov
26 : 25
Žákovská liga starších žáků
11.12. 15:20
AO027
Rožnov p/R - Jičín
18 : 23
11.12. 13:20
AO024
Košutka - Rožnov p/R
18 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.