Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Jindřich Mára
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
30.4. 20:00
AC126
Bohemians - Talent Plzeň B
27 : 27
17.4. 16:00
AC116
Rokycany - Talent Plzeň B
21 : 32
27.3. 17:00
AC099
Písek - VŠ Plzeň
31 : 22
20.3. 16:30
AC092
Bolevec - Rokycany
26 : 31
27.2. 17:00
AC079
Ledeč n.S. - Bolevec
28 : 29
17.10. 16:30
AC024
Bolevec - Třeboň B
27 : 27
10.10. 19:00
AC016
Bohemians - Sez. Ústí
23 : 23
2.liga mužů SVČ
9.4. 12:00
AD110
S.Vršovice - Louny
27 : 35
2.4. 17:00
AD105
Jablonec - TJ Sokol Bělá
29 : 19
26.3. 17:00
AD100
TJ Sokol Bělá - Dukla jun.
24 : 19
26.2. 13:00
AD079
Kolín - Jablonec
26 : 25
27.11. 17:00
AD050
TJ Sokol Bělá - Chomutov
28 : 30
2.10. 17:00
AD011
Louny - Most
28 : 24
2.liga starších dorostenců Č
17.4. 14:00
AH116
Rokycany - HC Plzeň
23 : 38
1.liga mladších dorostenců Č
9.4. 10:00
AJ110
S.Vršovice - Louny
31 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
2.4. 15:00
AL105
Jablonec - TJ košutka
35 : 20
25.3. 18:30
AL102
Úvaly - Třeboň
40 : 26
26.2. 15:30
AL079
Ledeč n.S. - Jablonec
20 : 26
26.9. 10:10
AL001
Zruč n.S. - Ledeč n.S.
30 : 18
Český pohár mužů
5.9. 17:00
AN008
Slavia A - Písek
24 : 29
2.liga žen Č
7.5. 16:15
AS126
Strakonice - Pardubice
26 : 29
24.10. 15:00
AS034
Písek B - Strakonice
40 : 24
1.liga starších dorostenek
30.4. 11:00
AU119
Písek - HC Plzeň
33 : 25
5.3. 18:00
AU080
Písek - SVŠ Plzeň
33 : 23
24.10. 13:00
AU034
Písek - H.Brod
28 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
30.4. 09:00
AW119
Písek - HC Plzeň
23 : 20
15.4. 15:45
AW112
Háje - Kobylisy
24 : 23
5.3. 16:00
AW080
Písek - SVŠ Plzeň
35 : 18
24.10. 11:00
AW034
Písek - H.Brod
35 : 22
Český pohár žen
29.9. 18:30
AY012
Astra - Liberec
23 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
sezóna2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Česká Lípa - Chemička "B"
32 : 24
video
online
Varnsdorf - Liberec
24 : 35
video
online
Děčín - Žatec
26 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žatec
10
7
1
2
265 : 209
15
2
Děčín
10
7
0
3
203 : 189
14
3
Česká Lípa
10
7
0
3
239 : 206
14
4
Liberec
10
6
0
4
243 : 193
12
5
Varnsdorf
10
1
1
8
193 : 259
3
6
Chemička "B"
10
1
0
9
203 : 290
2
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.