Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Rozpis soutěže
1.turnaj
2.turnaj
3.turnaj
4.turnaj
5.turnaj
MA 104 Dukla Praha 20.11.2010
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Jindřich Mára
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
30.4. 20:00
AC126
Bohemians - Talent Plzeň B
27 : 27
17.4. 16:00
AC116
Rokycany - Talent Plzeň B
21 : 32
27.3. 17:00
AC099
Písek - VŠ Plzeň
31 : 22
20.3. 16:30
AC092
Bolevec - Rokycany
26 : 31
27.2. 17:00
AC079
Ledeč n.S. - Bolevec
28 : 29
17.10. 16:30
AC024
Bolevec - Třeboň B
27 : 27
10.10. 19:00
AC016
Bohemians - Sez. Ústí
23 : 23
2.liga mužů SVČ
9.4. 12:00
AD110
S.Vršovice - Louny
27 : 35
2.4. 17:00
AD105
Jablonec - TJ Sokol Bělá
29 : 19
26.3. 17:00
AD100
TJ Sokol Bělá - Dukla jun.
24 : 19
26.2. 13:00
AD079
Kolín - Jablonec
26 : 25
27.11. 17:00
AD050
TJ Sokol Bělá - Chomutov
28 : 30
2.10. 17:00
AD011
Louny - Most
28 : 24
2.liga starších dorostenců Č
17.4. 14:00
AH116
Rokycany - HC Plzeň
23 : 38
1.liga mladších dorostenců Č
9.4. 10:00
AJ110
S.Vršovice - Louny
31 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
2.4. 15:00
AL105
Jablonec - TJ košutka
35 : 20
25.3. 18:30
AL102
Úvaly - Třeboň
40 : 26
26.2. 15:30
AL079
Ledeč n.S. - Jablonec
20 : 26
26.9. 10:10
AL001
Zruč n.S. - Ledeč n.S.
30 : 18
Český pohár mužů
5.9. 17:00
AN008
Slavia A - Písek
24 : 29
2.liga žen Č
7.5. 16:15
AS126
Strakonice - Pardubice
26 : 29
24.10. 15:00
AS034
Písek B - Strakonice
40 : 24
1.liga starších dorostenek
30.4. 11:00
AU119
Písek - HC Plzeň
33 : 25
5.3. 18:00
AU080
Písek - SVŠ Plzeň
33 : 23
24.10. 13:00
AU034
Písek - H.Brod
28 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
30.4. 09:00
AW119
Písek - HC Plzeň
23 : 20
15.4. 15:45
AW112
Háje - Kobylisy
24 : 23
5.3. 16:00
AW080
Písek - SVŠ Plzeň
35 : 18
24.10. 11:00
AW034
Písek - H.Brod
35 : 22
Český pohár žen
29.9. 18:30
AY012
Astra - Liberec
23 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
MA 104 Dukla Praha 20.11.2010 - výsledky
video
online
Lovosice A - Dukla 6
7 : 14
video
online
Tygři Ústí - Liberec A
2 : 13
video
online
Jablonec - Lovosice A
8 : 15
video
online
Dukla 6 - Tygři Ústí
24 : 1
video
online
Liberec A - Jablonec
14 : 9
video
online
Lovosice A - Tygři Ústí
14 : 5
video
online
Dukla 6 - Liberec A
21 : 7
video
online
Tygři Ústí - Jablonec
8 : 12
video
online
Liberec A - Lovosice A
8 : 13
video
online
Jablonec - Dukla 6
6 : 17
Tabulka střelců
Daniel Režnický
Dukla Praha 6
81
Ondřej Poláček
ElektroPraga Jablonec
67
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
František Johan
HK Lovosice A
12
Jakub Šmora
Liberec Handball "A"
8
Jiří Šmíd
Dukla Praha 6
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Štraus
HK Lovosice A
12
Filip Ševčík
HSK Tygři Ústí n/L.
12
Daniel Režnický
Dukla Praha 6
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.