Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Václav Chmelíř
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.12.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
17.4. 16:30
AC118
Bolevec - Strakonice
25 : 34
27.3. 16:00
AC102
Rokycany - Třeboň B
14 : 20
27.2. 16:00
AC081
VŠ Plzeň - Rokycany
33 : 19
20.11. 18:00
AC047
Třeboň B - Talent Plzeň B
27 : 26
14.11. 16:00
AC037
Rokycany - Ledeč n.S.
19 : 16
17.10. 17:00
AC022
VŠ Plzeň - Bohemians
32 : 23
10.10. 16:30
AC013
Bolevec - Ledeč n.S.
25 : 25
3.10. 17:00
AC009
Chodov B - Bohemians
26 : 24
2.liga mužů SVČ
7.5. 14:00
AD129
Chomutov - 1.HC Pardubice
29 : 26
30.4. 16:00
AD123
S.Vršovice - Jablonec
27 : 27
12.2. 17:00
AD068
Louny - Jablonec
23 : 17
4.12. 18:00
AD060
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
22 : 22
23.10. 17:00
AD029
Ústí n.L. - Náchod "B"
30 : 23
1.liga starších dorostenců
20.11. 16:00
AG047
Třeboň - Talent Plzeň
26 : 24
2.liga starších dorostenců Č
12.2. 14:30
AH068
Louny - TJ Kutná Hora
39 : 17
4.12. 16:00
AH060
Ml.Boleslav - HC Plzeň
28 : 21
14.11. 14:00
AH037
Rokycany - Liberec
24 : 30
3.10. 15:00
AH009
Chodov - Ml.Boleslav
20 : 19
1.liga mladších dorostenců Č
12.2. 12:00
AJ068
Louny - Kobylisy
38 : 20
4.12. 14:00
AJ060
Ml. Boleslav - Talent Plzeň
21 : 31
2.liga žen Č
15.5. 15:00
AS127
Tachov STD - Strakonice
18 : 24
30.4. 17:45
AS116
S.Vršovice - Strakonice
29 : 23
20.3. 15:00
AS091
Tachov STD - 1.HC Pardubice
22 : 17
21.11. 15:00
AS055
Tachov STD - Most B
27 : 23
24.10. 17:00
AS032
Ústí n.L. - J.Hradec STD
29 : 14
19.9. 15:00
AS007
Tachov STD - Astra STD
18 : 31
1.liga starších dorostenek
30.4. 14:15
AU116
S.Vršovice - H.Brod
26 : 33
11.9. 12:00
AU002
Slavia - Kobylisy
28 : 15
1.liga mladších dorostenek Č
24.10. 15:00
AW032
HK Spartak Ústí n.L. - J.Hradec
17 : 15
11.9. 14:00
AW002
Slavia - Kobylisy
25 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.