Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Pavel Husák
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1944
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Severočeská liga stžky
26.9. 13:50
SD20106
Most - Liberec
6 : 16
26.9. 11:00
SD20103
TJ Sokol Bělá - Most
1 : 12
26.9. 09:50
SD20102
Liberec - TJ Sokol Bělá
21 : 3
Severočeská soutěž mlž B
21.11. 15:00
MB11409
Chomutov - Most
11 : 14
21.11. 14:15
MB11408
Žatec - Lovosice B
5 : 13
21.11. 13:30
MB11407
Louny - Chomutov
10 : 4
21.11. 11:15
MB11404
Louny - Žatec
16 : 3
21.11. 09:45
MB11402
Žatec - Chomutov
4 : 7
Severočeská soutěž mlž C
3.10. 13:50
MC12106
DHK Most - Liberec B
9 : 21
3.10. 11:50
MC12104
Lovosice C - Liberec B
5 : 14
3.10. 09:00
MC12101
DHK Most - Lovosice C
8 : 3
Severočeská divize – mladší žáci
17.4. 14:00
8MD019
Liberec A - Žatec
11 : 4
17.4. 12:30
8MD017
Chomutov - Liberec A
9 : 13
17.4. 11:00
8MD015
Liberec A - Jablonec
17 : 7
17.4. 08:00
8MD011
Žatec - Chomutov
10 : 18
Kalendář
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.