Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Aleš Ledvinka
Slavoj Děčín
11
Alexandr Bílek
TJ HK Šroubárna Žatec
40
Dušan Volráb
TJ HK Šroubárna Žatec
34
Filip Ulmann
Liberec Handball
22
František Hložek
Slavoj Děčín
5
Jakub Holinka
TJ Chemička Ústí n/L. B
1
Jakub Bartoš
Liberec Handball
6
Jakub Vrba
Liberec Handball
11
Jakub Mareš
Slovan Varnsdorf
20
Jakub Pisch
TJ HK Šroubárna Žatec
52
Jan Podsedník
TJ HK Šroubárna Žatec
1
Jan Živníček
TJ HK Šroubárna Žatec
3
Jan Brožovský
TJ Chemička Ústí n/L. B
3
Jan Morava
Liberec Handball
3
Jan Černý
Slavoj Děčín
7
Jan Cvejn
Slavoj Děčín
8
Jan Müller
Slovan Varnsdorf
11
Jan Svoboda
Liberec Handball
22
Jan Duben
Loko Česká Lípa
41
Jaromír Drobný
Loko Česká Lípa
5
Jiří Novotný
TJ Chemička Ústí n/L. B
3
Jiří Honzík
TJ Chemička Ústí n/L. B
8
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
24
Jiří Janošek
Slovan Varnsdorf
32
Josef Šlápek
TJ HK Šroubárna Žatec
4
Kamil Nieves
TJ Chemička Ústí n/L. B
28
Karel Schafhauser
Liberec Handball
2
Leoš Houda
Slavoj Děčín
12
Libor Knap
Loko Česká Lípa
21
Luděk Lubas
Slovan Varnsdorf
3
Lukáš Jirsák
TJ Chemička Ústí n/L. B
4
Marek Jeništa
Liberec Handball
1
Marek Rataj
Loko Česká Lípa
1
Marek Říha
TJ Chemička Ústí n/L. B
11
Martin Jeništa
Liberec Handball
4
Martin Přibyl
Slovan Varnsdorf
5
Martin Šlechta
TJ Chemička Ústí n/L. B
8
Martin Neumann
Slovan Varnsdorf
11
Martin Halmich
Slovan Varnsdorf
26
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
41
Další
Předchozí kola
sezóna2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Česká Lípa - Chemička "B"
32 : 24
video
online
Varnsdorf - Liberec
24 : 35
video
online
Děčín - Žatec
26 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žatec
10
7
1
2
265 : 209
15
2
Děčín
10
7
0
3
203 : 189
14
3
Česká Lípa
10
7
0
3
239 : 206
14
4
Liberec
10
6
0
4
243 : 193
12
5
Varnsdorf
10
1
1
8
193 : 259
3
6
Chemička "B"
10
1
0
9
203 : 290
2
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.