Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Vladimír Konárik
TJ Chemička Ústí n/L. B
2 - 0 - 0 - 1
Vladimír Pospíšil
Loko Česká Lípa
6 - 0 - 0 - 3
Václav Stehlíček
Slovan Varnsdorf
2 - 0 - 0 - 1
Václav Zelený
Loko Česká Lípa
2 - 0 - 0 - 1
Václav Müller
Slovan Varnsdorf
2 - 0 - 0 - 1
Václav Fros
TJ HK Šroubárna Žatec
12 - 0 - 1 - 1
Václav Kulík
Liberec Handball
14 - 0 - 0 - 7
Tomáš Novotný
Slovan Varnsdorf
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Hladík
TJ Chemička Ústí n/L. B
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
14 - 0 - 0 - 7
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16 - 0 - 1 - 3
Radovan Novák
Liberec Handball
8 - 0 - 1 - 4
Přemysl Synek
TJ HK Šroubárna Žatec
2 - 0 - 0 - 1
Petr Mošna
Slavoj Děčín
2 - 0 - 0 - 1
Petr Manda
TJ HK Šroubárna Žatec
2 - 0 - 0 - 1
Petr Koubek
TJ HK Šroubárna Žatec
4 - 0 - 0 - 2
Petr Filinger
TJ HK Šroubárna Žatec
4 - 0 - 0 - 2
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
6 - 0 - 0 - 3
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
8 - 0 - 0 - 4
Pavel Blanar
Liberec Handball
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Kepka
Slovan Varnsdorf
6 - 0 - 0 - 3
Pavel MacRae Štěpnička
Slavoj Děčín
10 - 0 - 0 - 5
Pavel Hanusch
Slavoj Děčín
10 - 0 - 0 - 5
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16 - 0 - 1 - 3
Patrik Pavlíček
Loko Česká Lípa
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Hyneš
TJ HK Šroubárna Žatec
10 - 0 - 0 - 5
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
12 - 0 - 1 - 6
Milan Hozák
Slovan Varnsdorf
2 - 0 - 0 - 1
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
4 - 0 - 0 - 2
Michal Kamaryt
Liberec Handball
2 - 0 - 0 - 1
Michal Smetana
TJ Chemička Ústí n/L. B
4 - 0 - 0 - 2
Michal Mifek
Loko Česká Lípa
4 - 0 - 0 - 2
Michal Černý
Liberec Handball
8 - 0 - 0 - 4
Michal Paur
Slavoj Děčín
10 - 0 - 0 - 5
Matěj Eliáš
Liberec Handball
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Ploch
Liberec Handball
4 - 0 - 0 - 2
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
2 - 0 - 0 - 1
Martin Neumann
Slovan Varnsdorf
4 - 0 - 0 - 2
Martin Jeništa
Liberec Handball
6 - 0 - 0 - 3
Martin Přibyl
Slovan Varnsdorf
10 - 0 - 0 - 5
Další
Předchozí kola
sezóna2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Česká Lípa - Chemička "B"
32 : 24
video
online
Varnsdorf - Liberec
24 : 35
video
online
Děčín - Žatec
26 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žatec
10
7
1
2
265 : 209
15
2
Děčín
10
7
0
3
203 : 189
14
3
Česká Lípa
10
7
0
3
239 : 206
14
4
Liberec
10
6
0
4
243 : 193
12
5
Varnsdorf
10
1
1
8
193 : 259
3
6
Chemička "B"
10
1
0
9
203 : 290
2
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.