Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Jakub Vrba
Liberec Handball
11
Marek Říha
TJ Chemička Ústí n/L. B
11
Martin Neumann
Slovan Varnsdorf
11
Jan Müller
Slovan Varnsdorf
11
Petr Mošna
Slavoj Děčín
11
Aleš Ledvinka
Slavoj Děčín
11
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
9
Martin Šlechta
TJ Chemička Ústí n/L. B
8
Michal Paur
Slavoj Děčín
8
Jiří Honzík
TJ Chemička Ústí n/L. B
8
Jan Cvejn
Slavoj Děčín
8
Petr Charvát
TJ HK Šroubárna Žatec
7
Michal Černý
Liberec Handball
7
Jan Černý
Slavoj Děčín
7
Pavel Blanar
Liberec Handball
7
Michal Kamaryt
Liberec Handball
6
Radek Holan
Slovan Varnsdorf
6
Jakub Bartoš
Liberec Handball
6
Pavel Barth
TJ Chemička Ústí n/L. B
6
Přemysl Synek
TJ HK Šroubárna Žatec
5
Martin Přibyl
Slovan Varnsdorf
5
Radek Primus
Slavoj Děčín
5
Miroslav Matis
TJ Chemička Ústí n/L. B
5
Matěj Kušnír
TJ Chemička Ústí n/L. B
5
František Hložek
Slavoj Děčín
5
Jaromír Drobný
Loko Česká Lípa
5
Josef Šlápek
TJ HK Šroubárna Žatec
4
Milan Sýkora
TJ Chemička Ústí n/L. B
4
Tomáš Novotný
Slovan Varnsdorf
4
Miloslav Krátký
Slovan Varnsdorf
4
Lukáš Jirsák
TJ Chemička Ústí n/L. B
4
Martin Jeništa
Liberec Handball
4
Tomáš Husár
Slovan Varnsdorf
4
Petr Čepelák
TJ Chemička Ústí n/L. B
4
Jan Živníček
TJ HK Šroubárna Žatec
3
Roman Tlustý
TJ Chemička Ústí n/L. B
3
Václav Stehlíček
Slovan Varnsdorf
3
Robert Rajchl
Loko Česká Lípa
3
Michael Pokorný
Liberec Handball
3
Jiří Novotný
TJ Chemička Ústí n/L. B
3
Zpět
Další
Předchozí kola
sezóna2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Česká Lípa - Chemička "B"
32 : 24
video
online
Varnsdorf - Liberec
24 : 35
video
online
Děčín - Žatec
26 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žatec
10
7
1
2
265 : 209
15
2
Děčín
10
7
0
3
203 : 189
14
3
Česká Lípa
10
7
0
3
239 : 206
14
4
Liberec
10
6
0
4
243 : 193
12
5
Varnsdorf
10
1
1
8
193 : 259
3
6
Chemička "B"
10
1
0
9
203 : 290
2
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.