Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Martin Tůma
Mateřský klub
Dukla Praha
Rok narození
1954
Typ licence
Licence A
Platnost licence
12.9.2012
Koučovaná utkání
2.liga mužů SVČ
7.5. 10:00
AD132
Dukla jun. - Louny
34 : 30
10.4. 17:00
AD111
1.HC Pardubice - Dukla jun.
32 : 32
2.4. 10:00
AD106
Dukla jun. - Ústí n.L.
28 : 25
26.3. 17:00
AD100
TJ Sokol Bělá - Dukla jun.
24 : 19
19.3. 10:00
AD093
Dukla jun. - Ml. Boleslav
28 : 28
6.3. 17:00
AD089
Chomutov - Dukla jun.
26 : 40
26.2. 10:00
AD080
Dukla jun. - Most
38 : 14
12.12. 17:00
AD066
Louny - Dukla jun.
31 : 31
4.12. 10:00
AD056
Dukla jun. - Náchod "B"
42 : 21
25.11. 19:30
AD053
S.Vršovice - Dukla jun.
23 : 29
21.11. 10:00
AD045
Dukla jun. - 1.HC Pardubice
27 : 34
14.11. 13:00
AD040
Ústí n.L. - Dukla jun.
29 : 26
6.11. 10:00
AD034
Dukla jun. - TJ Sokol Bělá
32 : 15
24.10. 12:30
AD027
Ml. Boleslav - Dukla jun.
18 : 27
16.10. 10:00
AD023
Dukla jun. - Chomutov
27 : 28
9.10. 08:30
AD014
Most - Dukla jun.
25 : 37
25.9. 10:00
AD001
Dukla jun. - Kolín
28 : 20
Český pohár mužů
1.11. 17:30
AN073
Dukla jun. - Karviná
28 : 46
28.9. 18:00
AN057
VŠ Plzeň - Dukla jun.
28 : 29
17.9. 17:30
AN039
Dukla jun. - Žatec
24 : 20
4.9. 14:30
AN014
Libčice n. Vlt. - Dukla jun.
28 : 31
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.