Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Bruno Kelava
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1970
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.3.2014
Koučovaná utkání
2.liga mužů SVČ
7.5. 15:00
AD128
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
20 : 24
16.4. 10:30
AD115
Kolín - Ml. Boleslav
27 : 26
9.4. 14:00
AD114
Ml. Boleslav - Chomutov
38 : 24
26.3. 18:00
AD101
Ml. Boleslav - Jablonec
25 : 22
19.3. 10:00
AD093
Dukla jun. - Ml. Boleslav
28 : 28
5.3. 18:00
AD088
Ml. Boleslav - Louny
23 : 36
26.2. 10:00
AD082
Náchod "B" - Ml. Boleslav
31 : 28
19.2. 12:00
AD075
Ml. Boleslav - S.Vršovice
33 : 32
13.2. 17:00
AD071
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
25 : 21
11.12. 13:00
AD062
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
31 : 30
4.12. 18:00
AD060
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
22 : 22
27.11. 18:00
AD049
Ml. Boleslav - Kolín
25 : 26
21.11. 18:00
AD048
Chomutov - Ml. Boleslav
35 : 21
14.11. 16:30
AD038
Ml. Boleslav - Most
30 : 21
6.11. 17:00
AD035
Jablonec - Ml. Boleslav
24 : 20
24.10. 12:30
AD027
Ml. Boleslav - Dukla jun.
18 : 27
16.10. 17:00
AD022
Louny - Ml. Boleslav
40 : 23
3.10. 17:00
AD009
S.Vršovice - Ml. Boleslav
23 : 21
2.liga starších dorostenců Č
7.5. 13:00
AH128
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
17.4. 17:00
AH115
Liberec - Ml.Boleslav
31 : 19
9.4. 12:00
AH114
Ml.Boleslav - Rokycany
19 : 20
26.3. 16:00
AH101
Ml.Boleslav - TJ Kutná Hora
32 : 23
20.3. 15:00
AH093
L.Vršovice - Ml.Boleslav
27 : 23
5.3. 16:00
AH088
Ml.Boleslav - Louny
24 : 26
19.2. 16:00
AH075
Ml.Boleslav - Chodov
19 : 26
4.12. 16:00
AH060
Ml.Boleslav - HC Plzeň
28 : 21
27.11. 16:00
AH049
Ml.Boleslav - Liberec
31 : 31
21.11. 14:00
AH048
Rokycany - Ml.Boleslav
25 : 19
7.11. 13:30
AH035
TJ Kutná Hora - Ml.Boleslav
18 : 31
23.10. 14:00
AH027
Ml.Boleslav - L.Vršovice
28 : 22
Další
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.