Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Václav Marek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.2.2012
Koučovaná utkání
2 liga mužů JZČ
7.5. 17:00
AC130
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
27.3. 16:00
AC102
Rokycany - Třeboň B
14 : 20
5.12. 17:00
AC058
Třeboň B - Strakonice
30 : 33
20.11. 18:00
AC047
Třeboň B - Talent Plzeň B
27 : 26
1.liga starších dorostenců
3.3. 17:00
AG077
Třeboň - Zubří
28 : 38
11.12. 16:00
AG064
Kopřivnice - Třeboň
39 : 28
13.11. 12:00
AG038
Frýdek-Místek - Třeboň
34 : 24
24.10. 14:30
AG025
Třeboň - Bohunice
34 : 32
17.10. 15:00
AG024
Karviná - Třeboň
43 : 30
9.10. 15:00
AG014
Třeboň - Dukla
24 : 28
3.10. 15:00
AG011
Zubří - Třeboň
27 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
7.5. 15:00
AL130
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
5.12. 13:00
AL058
Třeboň - Chrudim
29 : 28
30.11. 16:30
AL051
Ústí n.L. - Třeboň
29 : 29
26.11. 18:30
AL047
Třeboň - TJ košutka
27 : 29
20.10. 18:00
AL025
Třeboň - Ledeč n.S.
31 : 26
16.10. 15:00
AL024
Jablonec - Třeboň
29 : 22
Jihomoravská liga ml. žáků
14.11. 00:00
LH043
SHC Maloměřice - Juliánov
5 : 16
14.11. 00:00
LH043
SHC Maloměřice - Juliánov
2 : 7
7.11. 14:30
LH036
HK KP Brno - Juliánov
14 : 17
7.11. 14:30
LH036
HK KP Brno - Juliánov
4 : 6
31.10. 10:30
LH071
N. Veselí B - Juliánov
11 : 16
31.10. 08:00
LH085
N. Veselí A - Juliánov
15 : 6
31.10. 08:00
LH085
N. Veselí A - Juliánov
27 : 7
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.