Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Radoslav Miler
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.3.2014
Koučovaná utkání
2.liga mužů SVČ
7.5. 10:00
AD132
Dukla jun. - Louny
34 : 30
30.4. 17:00
AD121
Louny - Kolín
36 : 30
16.4. 17:00
AD120
Louny - Náchod "B"
29 : 20
9.4. 12:00
AD110
S.Vršovice - Louny
27 : 35
2.4. 17:00
AD107
Louny - 1.HC Pardubice
35 : 27
26.3. 18:00
AD099
Ústí n.L. - Louny
23 : 25
20.3. 17:00
AD094
Louny - TJ Sokol Bělá
53 : 16
5.3. 18:00
AD088
Ml. Boleslav - Louny
23 : 36
26.2. 17:00
AD081
Louny - Chomutov
34 : 22
20.2. 17:00
AD077
Most - Louny
15 : 32
12.2. 17:00
AD068
Louny - Jablonec
23 : 17
12.12. 17:00
AD066
Louny - Dukla jun.
31 : 31
4.12. 13:00
AD055
Kolín - Louny
23 : 28
27.11. 10:00
AD054
Náchod "B" - Louny
18 : 28
20.11. 17:00
AD044
Louny - S.Vršovice
30 : 13
14.11. 17:00
AD041
1.HC Pardubice - Louny
24 : 33
6.11. 17:00
AD033
Louny - Ústí n.L.
30 : 24
23.10. 17:00
AD028
TJ Sokol Bělá - Louny
26 : 25
16.10. 17:00
AD022
Louny - Ml. Boleslav
40 : 23
9.10. 13:00
AD015
Chomutov - Louny
22 : 25
2.10. 17:00
AD011
Louny - Most
28 : 24
25.9. 17:00
AD002
Jablonec - Louny
22 : 24
Český pohár mužů
28.9. 19:00
AN055
Louny - Dukla
30 : 37
19.9. 17:00
AN037
Liberec - Louny
19 : 31
5.9. 17:00
AN012
Chomutov - Louny
24 : 30
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.