Severočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Severočeská liga muži
NEPOUŽÍVAT
Severočeská liga stž
Severočeská liga stžky
Severočeská soutěž mlž A
Severočeská soutěž mlž B
Severočeská soutěž mlž C
Severočeská liga – mladší žáci
Severočeská divize – mladší žáci
Mladší žačky + smíšená družstva
Krajské školní ligy
Milan Zeus
Mateřský klub
TJ Lokomotiva Plzeň
Rok narození
1980
Typ licence
Licence C
Platnost licence
19.2.2014
Koučovaná utkání
2 liga mužů JZČ
7.5. 15:30
AC127
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
30.4. 20:00
AC126
Bohemians - Talent Plzeň B
27 : 27
17.4. 16:00
AC116
Rokycany - Talent Plzeň B
21 : 32
9.4. 15:00
AC113
Talent Plzeň B - Třeboň B
27 : 27
3.4. 16:30
AC105
Bolevec - Talent Plzeň B
17 : 44
27.3. 20:00
AC100
Talent Plzeň B - Praha 4
19 : 32
20.3. 16:00
AC094
VŠ Plzeň - Talent Plzeň B
23 : 27
5.3. 11:00
AC087
Talent Plzeň B - Sez. Ústí
25 : 23
27.2. 17:00
AC083
Chodov B - Talent Plzeň B
33 : 25
19.2. 15:00
AC074
Talent Plzeň B - Strakonice
34 : 30
13.2. 17:00
AC072
Písek - Talent Plzeň B
27 : 19
12.12. 18:00
AC061
Talent Plzeň B - Ledeč n.S.
31 : 28
7.12. 19:15
AC039
Talent Plzeň B - Bolevec
30 : 22
5.12. 18:30
AC060
Talent Plzeň B - Bohemians
30 : 19
28.11. 18:30
AC050
Talent Plzeň B - Rokycany
31 : 20
20.11. 18:00
AC047
Třeboň B - Talent Plzeň B
27 : 26
5.11. 18:30
AC034
Praha 4 - Talent Plzeň B
35 : 28
24.10. 16:30
AC028
Talent Plzeň B - VŠ Plzeň
20 : 25
17.10. 10:30
AC021
Sez. Ústí - Talent Plzeň B
23 : 22
10.10. 17:30
AC017
Talent Plzeň B - Chodov B
34 : 29
2.10. 18:00
AC008
Strakonice - Talent Plzeň B
30 : 31
Předchozí kola
- 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
2
Žatec
1
1
0
0
31 : 22
2
2
Děčín
1
1
0
0
21 : 17
2
5
Chemička "B"
1
0
0
1
22 : 31
0
5
Česká Lípa
1
0
0
1
18 : 29
0
Tabulka střelců
Petr Pospíšil
Loko Česká Lípa
69
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
63
Matěj Ploch
Liberec Handball
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oldřich Rybář
Slovan Varnsdorf
23
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
15
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Tomáš Velek
TJ Chemička Ústí n/L. B
16
Jiří Kasl
Slavoj Děčín
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.